منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری NVIDIA AI Essentials را به لیست پخش تابستانی خود اضافه کنید

سری NVIDIA AI Essentials را به لیست پخش تابستانی خود اضافه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری NVIDIA AI Essentials را به لیست پخش تابستانی خود اضافه کنید

سری NVIDIA AI Essentials را به لیست پخش تابستانی خود اضافه کنید

اگر هوش مصنوعی، علم داده، گرافیک یا روباتیک مورد توجه شماست، تابستان امسال سری آموزشی NVIDIA AI Essentials را پخش کنید.

این دوره‌های سطح مقدماتی دانش پایه‌ای را به دانش‌آموزان و توسعه‌دهندگان اولیه‌ای که به دنبال گسترش حوزه‌های تخصص خود هستند، ارائه می‌کند. این مجموعه رایگان بیش از دوازده جلسه – هر جلسه کمتر از یک ساعت – با موضوعاتی از جمله هوش مصنوعی مکالمه، ردیابی پرتو، و اصول رباتیک دارد.

برای غواصی عمیق تر، در دوره های عملی تمام روزه از موسسه یادگیری عمیق انویدیا ثبت نام کنید و برای تقویت رزومه خود گواهی صلاحیت دریافت کنید. تا به امروز، DLI بیش از 300000 توسعه دهنده را از طریق کاتالوگ گسترده ای از دوره ها و کارگاه های آموزشی خودآموز و تحت رهبری مربی آموزش داده است.

علاوه بر کسب مهارت‌های جدید برای تقویت سفر شغلی شما، قرعه‌کشی‌های تابستانی نیز در خطر است: به ازای هر 30 دقیقه تماشای مجموعه آموزشی، یک شرکت‌کننده برای برنده شدن یک کتاب DLI و کدهای ثبت نام رایگان برای دوره‌های خودگام، ورودی کسب می‌کند.

برای کسانی که در دوره‌های یادگیری عمیق، علم داده‌های شتاب‌دهی و هوش مصنوعی DLI در NVIDIA Jetson Nano ثبت‌نام می‌کنند، ما بازی را ارتقا می‌دهیم. پس از اتمام موفقیت آمیز یک یا چند دوره از این دوره ها، شرکت کنندگان واجد شرایط دریافت کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3090 علاوه بر سه کد ثبت DLI و کتاب خواهند بود.

در اینجا مزه ای از آنچه دانش آموزان، اساتید، و فناوران در مراحل اولیه شغلی در مجموعه یادگیری پیدا خواهند کرد، مشاهده می شود.

ابهام زدایی از یادگیری عمیق

این سخنرانی به این موضوع می‌پردازد که یادگیری عمیق چیست، چه چیزی خوب است و چرا این فناوری قدرتمند است. ویل رمی، مدیر ارشد و رئیس جهانی برنامه‌های توسعه‌دهنده در NVIDIA، در مورد انواع مختلف شبکه‌های عصبی صحبت می‌کند و نحوه آموزش، بهینه‌سازی و استقرار آنها در صنایعی مانند مراقبت‌های بهداشتی و انرژی را توضیح می‌دهد. همچنین برخی از چالش‌هایی که سازمان‌ها در هنگام پذیرش یادگیری عمیق با آن‌ها مواجه هستند را مورد بحث قرار می‌دهد.

آخر هفته ردیابی پرتو

ردیابی اشعه تصاویری خیره کننده و واقعی را به صنعت فیلم و بازی می آورد – اما چگونه کار می کند؟ در این جلسه، محقق انویدیا، پیت شرلی، بینندگان را در فرآیند نوشتن کد برای تولید یک تصویر ردیابی پرتو از یک صحنه سه بعدی، راهنمایی می‌کند. شرلی همانطور که می رود، مفاهیم کلیدی را توضیح می دهد که اساس ردیابی پرتو را تشکیل می دهند.

ابهام زدایی از هوش مصنوعی مکالمه ای

ساخت یک مدل هوش مصنوعی مکالمه ای مستلزم دستیابی به دو ویژگی کلیدی از سوی توسعه دهندگان است: دقت بالا و تاخیر کم. این جلسه مروری بر مدل های هوش مصنوعی متحول کننده برای تشخیص خودکار گفتار، پردازش زبان طبیعی و تبدیل متن به گفتار ارائه می دهد. مریم بندریس، معمار راه‌حل‌ها در NVIDIA، نحوه آموزش و تنظیم دقیق این مدل‌ها را با استفاده از NVIDIA NeMo، جعبه ابزار TAO و چارچوب برنامه NVIDIA Riva به اشتراک می‌گذارد.

جتسون نانو: از صفر تا قهرمان در 20 دقیقه

یاد بگیرید که چگونه از ابتدا با کیت برنامه نویس NVIDIA Jetson Nano 2GB شروع کنید—حتی اگر توسعه دهنده نیستید. این دوره فشرده که توسط Asier Arranz Jiminez از NVIDIA هدایت می شود، شما را از راه اندازی تا خروجی با یک مدل هوش مصنوعی که وسایل نقلیه، جاده ها و عابران پیاده را شناسایی می کند، راهنمایی می کند.

برای شروع، به صفحه اصلی NVIDIA AI Essentials Learning Series مراجعه کنید. هزاران مکالمه دیگر برای پخش رایگان از طریق NVIDIA On-Demand در دسترس هستند.