منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی در تولید و تدارکات در Automate

رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی در تولید و تدارکات در Automate

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی در تولید و تدارکات در Automate

رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی در تولید و تدارکات در Automate

نگاهی اجمالی به آینده تولید و تدارکات داشته باشید زیرا نیروگاه‌های صنعتی در حال توسعه پلتفرم‌های NVIDIA Jetson، Omniverse، Isaac Sim و Metropolis هستند که در کنفرانس Automate در دیترویت در تاریخ 6-9 ژوئن صحبت‌ها و نمایش‌هایی را ارائه می‌کنند.

با انتظار بیش از 500 غرفه‌دار و 20000 بازدیدکننده در Automate، روبات‌های متحرک مستقل (AMR) و شبیه‌سازی ربات در مرکز قرار خواهند گرفت. تمرکز زیادی بر روی شبیه‌سازی دوقلوی دیجیتال با استفاده از NVIDIA Omniverse و Isaac Sim و نقش این پلتفرم‌ها در صنایع مختلف خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که شرکت‌ها پردازش نهایی هوش مصنوعی میلیاردها نقطه داده حسگر را با ماژول‌های Jetson برجسته کنند.

تولید، خرده‌فروشی، کشاورزی و حمل‌ونقل همگی در حال تغییر هستند زیرا شرکت‌ها هوش مصنوعی را به کار می‌گیرند که نتایج ملموس را در مقیاس به ارمغان می‌آورد. سخنرانان در Automate در مورد نقش فناوری های NVIDIA GPU شتاب در فعال کردن آنها بحث خواهند کرد.

در خط مقدم NVIDIA Omniverse

با استفاده از AMR ها در مقیاس صنعتی، حتی بهینه سازی مسیرهای کوچک می تواند میلیاردها دلار در صنعت لجستیک 9 تریلیون دلاری صرفه جویی کند. شرکت تحقیقاتی ABI تخمین می‌زند که بازار ربات‌های صنعتی از 406000 دستگاه در سال 2021 به 815000 دستگاه در سال 2030 دو برابر خواهد شد و به ارزش 27 میلیارد دلار خواهد رسید.

NVIDIA Omniverse روشی را تغییر می‌دهد که غول‌های صنعت، تولید و گردش کار خود را با هوش مصنوعی در محیط‌های مجازی قبل از استقرار در دنیای واقعی بهینه می‌کنند.

برای مثال آمازون از NVIDIA Omniverse Enterprise و Isaac Sim برای شبیه سازی طراحی انبار، آموزش دستیاران روباتیک و دستیابی به کارایی عملیاتی قبل از استقرار فیزیکی آنها در انبارها استفاده می کند. این به غول تجارت الکترونیک کمک می کند تا هزاران سفارش را به روشی مقرون به صرفه و با صرف زمان انجام دهد.

در همین حال، PepsiCo از Omniverse Enterprise و NVIDIA Metropolis برای بهینه‌سازی طرح‌بندی انبار و گردش کار برای تسریع بهره‌وری قبل از سرمایه‌گذاری فیزیکی یا ایجاد تغییرات استفاده می‌کند. با استفاده از Omniverse Replicator و NVIDIA TAO، شرکت‌ها می‌توانند قبل از عرضه محصولات یا فرآیندهای جدید، مدل‌های هوش مصنوعی سفارشی و آماده تولید بسازند.

گفتگوها و پنل های NVIDIA که نباید از دست بدهید

شرکت هایی مانند کروگر، زیمنس، هانیول، دوسان، اکسنچر، خدمات وب آمازون، جنرال موتورز و سایر فعالان اتوماسیون در این کنفرانس خواهند بود تا در مورد هوش مصنوعی و تاثیر آن بر تولید و تدارکات صحبت کنند.

منتظر لیست امسال سخنرانان و اعضای پنل اصلی NVIDIA باشید:

  • آینده تولید: دیتر فاکس، مدیر ارشد تحقیقات رباتیک در NVIDIA، در یک سخنرانی کلیدی در مورد چگونگی استفاده از هوش مصنوعی برای تقویت تولید، همراه با پانل‌هایی از Accenture، Amazon Web Services، General Motors و Intel صحبت خواهد کرد.
  • لجستیک متحول کننده: در یک پنل تحت سرپرستی NVIDIA که توسط Deepu Talla، معاون این شرکت در محاسبات جاسازی شده و لبه، Kinetic Vision، Kroger، Rockwell Automation، Ready Robotics و Visual Components میزبانی می شود، در مورد چگونگی استفاده از هوش مصنوعی و محیط های مجازی برای بهبود بحث خواهد کرد. کارایی لجستیک در دنیای واقعی
  • Edge AI و Robotics: به جلسه Amit Goel، مدیر مدیریت محصول برای ماشین‌های مستقل در NVIDIA بپیوندید تا بشنوید که چگونه پلتفرم هوش مصنوعی و روباتیک Jetson edge NVIDIA باعث بهبود بهره‌وری، ایمنی و مهارت‌های ماشین‌های مستقل در تولید و تدارکات می‌شود.
  • Vision AI Transforming Manufacturing در کارخانه ها: Piyush Modi، مسئول توسعه کسب و کار جهانی و استراتژی صنعت در NVIDIA، یک میزگرد با رهبران کسب و کار/تکنولوژی از Drishti، Landing AI، Musashi و Siemens مدیریت خواهد کرد و توضیح می دهد که آنها چگونه از برنامه های vision AI برای بهینه سازی استفاده می کنند. عملیات کارخانه، بهبود کنترل کیفیت، کاهش ضایعات و به حداقل رساندن خطر برای کارگران.
  • داده های مصنوعی ماموریت بسیار مهمی است: جرارد اندروز، مدیر ارشد بازاریابی محصول در NVIDIA، مفهوم تولید داده مصنوعی و نحوه استفاده از آن را برای ایجاد مدل های ادراکی موثر هوش مصنوعی برای سیستم های یادگیری ماشینی که در کارخانه ها و انبارها مستقر هستند، توضیح خواهد داد.

درخواست قرار ملاقات بدهید با کارشناسان NVIDIA در Automate 6-9 ژوئن، و جزئیات را در پانل ها و ارائه های اصلی ما مشاهده کنید. از ما در غرفه 1643 دیدن کنید تا درباره نحوه استفاده مشتریان و شرکای اکوسیستم ما از راه حل‌های رباتیک و هوش مصنوعی انتها به انتها NVIDIA برای تسریع و ساده‌سازی عملیات لجستیک و تولید بیشتر بدانید.

تصویر ویژه توسط Kinetic Vision.