منو سایت

حل بزرگترین چالش های جهان، با هم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حل بزرگترین چالش های جهان، با هم

حل بزرگترین چالش های جهان، با هم

گیمرها می‌دانند که NVIDIA تجربه‌های عالی بازی را ارائه می‌کند. محققان می دانند که NVIDIA در حال تسریع تغییرات در جهان است. کسب و کارها ما را با موتورهای هوش مصنوعی می شناسند که در حال تغییر صنایع خود هستند.

و کارمندان NVIDIA این شرکت را به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای کار روی کره زمین می‌شناسند.

افراد بیشتری از هر زمان دیگری صاحب یک قطعه از NVIDIA هستند. رباتیک‌ها، هنرمندان تجسمی، دانشمندان داده – همه نوع نوآوران و خالقان به فناوری شرکت متکی هستند. و این کاملاً طبیعی است: NVIDIA بزرگترین استارت آپ روی زمین است که از 10000 کارمند چند سال پیش به 25000 کارمند افزایش یافته است.

اما با گسترش NVIDIA در همه جهات، اتصال همه این قطعات، این افرادی که ممکن است محصولات ما را بشناسند اما یکدیگر را نشناسند، مهمتر از همیشه است.

به همین دلیل است که ما در این هفته کمپینی را راه اندازی می کنیم تا همه این عناصر را در کنار هم قرار دهیم. برای نشان دادن کارهای خیره کننده ای که با هم ساخته ایم به هنرمندان و کارآفرینان، محققان و دانشمندان، توسعه دهندگان و طراحان.

کاملا گفتگو خواهد بود. نه فقط به این دلیل که جامع است، بلکه به این دلیل که سازگار است.

همان فناوری GPU که نینتندو سوییچ را تامین می‌کند، وجود امواج گرانشی را که انیشتین یک قرن پیش پیش‌بینی کرده بود، اثبات کرد.

قدرت محاسباتی موازی مورد استفاده پلتفرم CUDA NVIDIA نه تنها برای جلوه‌های ویژه برنده اسکار، بلکه برای نسل جدیدی از پیشرفت‌های پزشکی نیز کلیدی است.

و جهش های عظیم در قدرت محاسباتی، که توسط نوآوری در سیلیکون، نرم افزار و سیستم های ساخته شده در NVIDIA به وجود آمده است، مراکز داده را به موتورهای نوآوری تجاری تبدیل می کند و ابررایانه ها را با قدرت شبیه سازی خود سیاره به نفع ما می سازد. مباشر او شوند

این داستان ها فقط دامنه آنچه را که به دست آمده را پوشش نمی دهند. آنها به فرصت ها اشاره می کنند، مکان های جدیدی که هر یک از این تلاش ها با هم تلاقی می کنند. این سرریزها چیزی جز تصادفات خوشحال کننده هستند. آنها با طراحی هستند و همیشه روح انویدیا بوده اند.

پس به این به عنوان یک مقدمه فکر کنید. نه فقط به تاریخچه NVIDIA، بلکه به یکدیگر. و با توجه به مشارکت بیشتر مردم در این داستان که همه ما به اشتراک می گذاریم، این اثر، شکی نیست که بهترین بخش داستان NVIDIA هنوز در راه است.

از صفحه درباره ما NVIDIA دیدن کنید یا اینجا را کلیک کنید تا درباره آنچه NVIDIA، توسعه دهندگان و مشتریان با هم ایجاد کرده اند بیشتر بدانید.

اعتبار تصویر ویژه: تصویر توسط Accuray