منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NVIDIA از ۱ میلیون توسعه دهنده Jetson در سراسر جهان در GTC تجلیل می کند

NVIDIA از ۱ میلیون توسعه دهنده Jetson در سراسر جهان در GTC تجلیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
NVIDIA از ۱ میلیون توسعه دهنده Jetson در سراسر جهان در GTC تجلیل می کند

NVIDIA از ۱ میلیون توسعه دهنده Jetson در سراسر جهان در GTC تجلیل می کند

اکنون یک میلیون توسعه‌دهنده در سراسر جهان از پلتفرم NVIDIA Jetson برای هوش مصنوعی لبه و روباتیک برای ساخت فناوری‌های نوآورانه استفاده می‌کنند. علاوه بر این، بیش از 6000 شرکت – که یک سوم آنها را استارت آپ ها تشکیل می دهند – این پلتفرم را با محصولات خود یکپارچه کرده اند.

این نقاط عطف و موارد دیگر در طول روزهای توسعه‌دهنده هوش مصنوعی NVIDIA Jetson Edge در GTC، یک کنفرانس جهانی درباره عصر هوش مصنوعی و متاورس که به‌صورت آنلاین از 20 تا 23 مارس برگزار می‌شود، جشن گرفته می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم Jetson و شروع به توسعه نسل بعدی هوش مصنوعی و روباتیک پیشرفته، رایگان ثبت نام کنید.

یک در میلیون

کریس کرسی مستقر در آتلانتا، ذهن پشت کانال محبوب YouTube Kersey Fabrications، یکی از توسعه دهندگان است که از پلتفرم NVIDIA Jetson برای نوآوری های تکنولوژیکی یک در میلیون خود استفاده می کند.

او یک کلاه ایمنی کاملاً کاربردی Iron Man ایجاد کرد که می‌توانست مستقیماً از فیلم‌های مارول کامیکس ساخته شود. این دستگاه از کیت توسعه‌دهنده Jetson Xavier NX 8 گیگابایتی NVIDIA به عنوان هسته Arc Reactor استفاده می‌کند و نمایشگر هدآپ آن را تقویت می‌کند – یک صفحه نمایش شفاف که اطلاعات را به هر کجا که کاربر نگاه می‌کند ارائه می‌کند.

در مدت کمی بیش از دو سال، کرسی این کلاه ایمنی پوشیدنی را از ابتدا ساخت، با قابلیت تشخیص اشیا و سایر حسگرهای روی صفحه که باعث افتخار تونی استارک می‌شود.

کرسی گفت: “طراحی نرم افزار بیش از نیمی از کار روی پروژه بود و برای من این هیجان انگیزترین و جالب ترین بخش است.” “نرم افزار تمام اجزای سخت افزاری جداگانه را می گیرد و آنها را به یک سیستم قابل توجه تبدیل می کند.”

برای شروع، کرسی به GitHub مراجعه کرد، جایی که “Hello AI World” را پیدا کرد، راهنمای پیاده‌سازی شبکه‌های یادگیری عمیق و دید اولیه با NVIDIA TensorRT SDK و NVIDIA Jetson. او سپس یک کد بسته بندی نوشت تا پروژه خود را پیوند دهد.

تماشا کنید که کرسی پروژه مرد آهنی خود را از ابتدا تا انتها مستند می کند:

این کلاه ایمنی پرینت سه بعدی فقط شروعی برای کرسی است که قصد دارد در اواخر امسال یک لباس کامل مرد آهنی بسازد. او قصد دارد کل کد پروژه را منبع باز کند، بنابراین هرکسی که آرزوی تبدیل شدن به یک ابرقهرمان را دارد می تواند آن را برای خودش امتحان کند.

روزهای توسعه دهنده هوش مصنوعی Jetson Edge در GTC

توسعه‌دهندگانی مانند Kersey می‌توانند برای روزهای توسعه‌دهنده هوش مصنوعی Jetson Edge رایگان در GTC ثبت نام کنند، که در آن کارشناسانی از NVIDIA حضور دارند که آخرین سخت‌افزار، نرم‌افزار و شرکای Jetson را پوشش می‌دهند. جلسات شامل:

  • با پلتفرم NVIDIA Jetson Orin، هوش مصنوعی و روباتیک لبه را به سطح بعدی ببرید
  • شتاب Edge AI با نرم افزار NVIDIA Jetson
  • با استفاده از ابزارهای توسعه دهنده NVIDIA Nsight، بیشترین بهره را از Jetson Orin خود ببرید
  • با اکوسیستم NVIDIA Jetson محصولات خود را سریعتر به بازار عرضه کنید
  • یک معماری پیچیده NVIDIA Isaac ROS طراحی کنید

علاوه بر این، یک جلسه Connect with Experts با تمرکز بر پلتفرم Jetson برگزار خواهد شد که یک پرسش و پاسخ عمیق را با مهندسان پلتفرم جاسازی شده از NVIDIA در روز سه‌شنبه، 21 مارس ساعت 12:00 PT ارائه می‌کند. این جلسه تعاملی فرصتی منحصر به فرد برای ملاقات، به صورت گروهی یا فردی، با ذهنیات پشت محصولات NVIDIA و دریافت پاسخ سوالات خود ارائه می دهد. مکان ها محدود است و اولویت با اولویت است.

جلسات اضافی بر اساس دسته

جلسات GTC همچنین رباتیک، تجزیه و تحلیل ویدیوی هوشمند و فضاهای هوشمند را پوشش خواهند داد. در زیر تعدادی از بهترین جلسات در این دسته بندی ها آورده شده است.

رباتیک:

Computer Vision و AI Video Analytics:

شهرها و فضاهای هوشمند:

جدیدترین ها را ببینید پروژه های جامعه جتسون برای ایده ها برای تکرار یا الهام گرفتن.

جدیدترین ماژول‌ها و کیت‌های توسعه‌دهنده Jetson را از اینجا دریافت کنید فروشگاه NVIDIA Jetson.

و ثبت نام کنید برنامه توسعه دهنده NVIDIA برای ارتباط با توسعه دهندگان Jetson در سراسر جهان و دسترسی به جدیدترین نرم افزارها و SDK ها، از جمله NVIDIA JetPack.