منو سایت

آینده رباتیک را در Automatica کاوش کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده رباتیک را در Automatica کاوش کنید

آینده رباتیک در نمایشگاه اتوماسیون هوشمند و روباتیک Automatica که این هفته در مونیخ آلمان برگزار می شود به نمایش گذاشته خواهد شد.

بسیاری از نمایش‌های نمایشی که توسط NVIDIA و شرکای آن پشتیبانی می‌شوند، دارای راه‌حل‌های روباتیک با برنامه‌ریزی آسان و بدون کد هستند که هر کسی را قادر می‌سازد ربات‌ها را در تنظیمات صنعتی پیاده‌سازی کند.

توزیع‌کننده رایانه‌های جاسازی‌شده در اروپا Silicon Highway (SHL)، یکی از اعضای نخبه شبکه شریک NVIDIA، با شرکت نرم‌افزار روباتیک آلمانی Wandelbots همکاری کرده است تا نشان دهد چگونه یک ربات صنعتی با دوقلو دیجیتال خود در NVIDIA Omniverse ارتباط برقرار می‌کند. و ساخت برنامه های کاربردی فراجهان. بازدیدکنندگان می‌توانند این مورد را در NVIDIA Isaac Sim، یک ابزار شبیه‌سازی روباتیک و تولید داده مصنوعی که بر روی Omniverse ساخته شده است، امتحان کنند.

به علاوه، سیستم عامل جدید Wandelbots محیط های مجازی و فیزیکی را برای روبات ها ترکیب می کند و به شرکت ها کمک می کند تا فرآیندهای خود را خودکار کنند. این با طیف گسترده ای از ربات ها، حسگرها و دستگاه های اتوماسیون سازگار است و امکان استقرار سریع روباتیک را فراهم می کند. سیستم عامل Wandelbots را در غرفه 411 SHL Automatica در سالن B5 مشاهده کنید.

نمایش شرکت راه حل های صنعتی Rebotnix با استفاده از ماژول NVIDIA Jetson Orin NX، ایمنی و امنیت حرفه ای در زمان واقعی را برجسته می کند. Rebotnix به غرفه SHL در Automatica خواهد پیوست.

شرکت روباتیک آلمانی Franka Emika با NVIDIA همکاری کرده است تا ابزارهای NVIDIA را به محققان و توسعه دهندگان ارائه دهد که می توانند به طور یکپارچه با پلتفرم های روباتیک موجود خود یکپارچه شوند. Franka Emika یک نسخه نمایشی با جعبه انباشته ارائه خواهد کرد که در آن یک دوقلوی دیجیتالی از ربات Franka Research 3 در Isaac Sim در کنار ربات دنیای واقعی نمایش داده می شود. تظاهرات در غرفه 421 در سالن B4 را ببینید.

یک بازوی رباتیک و دوقلوی دیجیتالی آن در شبیه سازی توسط فرانکا امیکا در اتوماتیکا نشان داده شده است.
نمایش Franka Emika در Automatica یک بازوی رباتیک را در شبیه سازی در کنار ربات واقعی برجسته می کند.

این دموهای اضافی را در نمایش ببینید:

  • Agora Robotics از ماژول NVIDIA Jetson Nano به موازات کامپیوتر صنعتی خود با استفاده از پلت فرم محاسبات موازی NVIDIA CUDA و مدل برنامه نویسی اکتساب داده استفاده خواهد کرد.
  • Allied Vision خواندن بارکد را با استفاده از دوربین های Alvium G1 و G5 خود با کیت توسعه دهنده Jetson AGX Orin نشان می دهد.
  • Danube Dynamics یک کامپیوتر صنعتی مبتنی بر NVIDIA Jetson Xavier NX را با یک ربات یا ربات مشترک از شرکت اتوماسیون یونیورسال روبات و همچنین یک دوربین تشخیص اشیاء سه بعدی که به صورت پویا بر روی یک بازوی ربات نصب شده است که برنامه‌های انتخاب و مکان انعطاف‌پذیر را امکان‌پذیر می‌سازد، به نمایش می‌گذارد.
  • Lanner Electronics و ارائه‌دهنده نرم‌افزار Namla به نیروها می‌پیوندند تا یک پلتفرم ابری را نشان دهند که استقرار برنامه‌های کاربردی ابری را در زیرساخت لبه توزیع‌شده امکان‌پذیر می‌سازد و عملکرد، در دسترس بودن و امنیت در سطح ابر را ارائه می‌دهد.
  • Relimetrics، یکی از اعضای برنامه NVIDIA Inception برای استارت‌آپ‌های پیشرفته، بر روی پلتفرم NVIDIA Jetson نمایش‌های نرم‌افزاری برای بازرسی و پیکربندی ناهنجاری‌های آرایشی و همچنین بازرسی ناهنجاری اشعه ایکس برای لوله‌ها و کیسه‌ها اجرا خواهد کرد.
  • ربات Techman ربات هوش مصنوعی خود را به نمایش می گذارد و اینکه چگونه دوقلو دیجیتال خود در Isaac Sim بازرسی نوری خودکار را بهبود می بخشد.

پیشرفت های بیشتر در رباتیک

همچنین در غرفه SHL، نمایش جدیدی از NVIDIA Isaac AMR را تماشا کنید، یک پلتفرم جدید معرفی شده که ناوگان های نسل بعدی روبات های متحرک خودران یا AMR را با ارائه قابلیت های نقشه برداری، استقلال و شبیه سازی پیشرفته، فعال می کند. مشتریان اکنون می توانند برای دسترسی زودهنگام به Isaac AMR درخواست دهند.

علاوه بر این، شرکت نرم‌افزار رباتیک Cogniteam اخیراً با استفاده از پلتفرم Nimbus و NVIDIA Isaac Sim یک سناریوی شبیه‌سازی چند روباتی ایجاد کرده است. این راه‌اندازی قابلیت‌هایی مانند وظایف شبیه‌سازی محلی، دسترسی از راه دور به ماشین‌های شبیه‌سازی، نظارت جهانی بر داده‌های شبیه‌سازی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد – همه از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. در این وبلاگ فنی بیشتر بخوانید.

همچنین با استفاده از Isaac Sim، READY Robotics نرم‌افزاری بدون کد ارائه می‌کند که تجربه کشیدن و رها کردن را برای هر کسی – حتی کسانی که مهارت برنامه‌نویسی ندارند – برای ساخت و استقرار روبات‌ها فراهم می‌کند. در این وبلاگ و در ویدیوی زیر بیشتر بدانید.

ملاقات با نمایندگان NVIDIA در SHL ایستاده 411 در سالن B5 در Automatica که از 27 تا 30 ژوئن اجرا می شود و در مورد آن بیشتر بدانید NVIDIA Isaac پلت فرم رباتیک

تصویر برجسته توسط Wandelbots.